Çiçek Tur
Salihli Çiçek Tur; Eğitim Kurum ve Kuruluşlarına, Kolejler, Özel Okullar, Liseler ve Ortaöğretim Öğrenci Taşımacılığı alanında Servis Hizmetleri Sunmaktadır. Çiçek Tur; Geniş çeşitliliğe sahip dilediğiniz marka, model servis araçları ile her zaman hizmetinizdedir.
  • Salihli Personel Servisi Personel Taşımacılık...

    Personel taşımacılığı konusundaki tecrübesi, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile ÇİÇEK TUR,

  • Salihli Öğrenci Servisi Öğrenci Taşımacılık...

    Çocuklarınızın güne güvenli ve mutlu bir şekilde başlamasını sağlamak için tecrübesiyle ÇİÇEK TUR,

İletişim
open
  Anasayfa/Hizmetlerimiz
Salihli Çiçek Tur

Çiçek Tur Turizm & Taşımacılık

Kalite, konfor ve güvenlik bilinci ile geçen .... yıllık tecrübemizle ÇİÇEK TUR, Manisa Salihli 'de Salihli Personel Taşımacılığı, Salihli Öğrenci Servis Taşımacılığı, Salihli Turizm Taşımacılığı alanlarında hizmewt vermektedir.

Tamamı bakımlı ve kullanım alanına göre gerekli ihtiyaçlara çözüm sunabilen araçlarımız ile Manisa Salihli merkezli olup Manisa ve İzmir bölgesinde taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir.

Firmamız, sektörde personel ve öğrenci taşımacılığı özel geziler vb. organizasyonları deneyimli personeli ve tecrübeli idari kadrosu ile teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri takip edip uygulayarak hizmetini sürekli geliştirmiştir.REFERANSLAR