Çiçek Tur
Salihli Çiçek Tur; Eğitim Kurum ve Kuruluşlarına, Kolejler, Özel Okullar, Liseler ve Ortaöğretim Öğrenci Taşımacılığı alanında Servis Hizmetleri Sunmaktadır. Çiçek Tur; Geniş çeşitliliğe sahip dilediğiniz marka, model servis araçları ile her zaman hizmetinizdedir.
  • Salihli Personel Servisi Personel Taşımacılık...

    Personel taşımacılığı konusundaki tecrübesi, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile ÇİÇEK TUR,

  • Salihli Öğrenci Servisi Öğrenci Taşımacılık...

    Çocuklarınızın güne güvenli ve mutlu bir şekilde başlamasını sağlamak için tecrübesiyle ÇİÇEK TUR,

İletişim
open
  Anasayfa/Hizmetlerimiz/Personel Servis Taşımacılık

Günümüzde İŞ YERLERİNİN en büyük sorunları arasında zaman kavramı vardır. Zira zamanında üretim yapmak, zamanında ürünü teslim etmek, zamanında iş yerinde olmak, zamanında görüşmeye yetişmek gibi konular uzatılabilir. Kalabalıklaşan nüfus ve araç sayısı ile birlikte; ağır trafik koşullarında iş yerine ve evlerine zamanında ulaşma gayreti içerisinde olan insanların büyük bölümünde motivasyon eksikliği olduğu bunun ise iş gücü kaybı olarak işverene ve ülke ekonomimize zarar verdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu bilinçle hareket eden Çiçek Tur Taşımacılık; başta Salihli personel servis taşımacılık olmak üzere Manisa bölgesinde personel servisi hizmertlerinde öncü firmalarından birisi olarak bu konuda üzerine düşen görevin bilinciyle uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. Çiçek Tur Taşımacılık ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan bu yana artık pazartesi sendromları da yaşamıyor, Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyorsunuz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim Manisa Salihli'de tabikii Çiçek Tur Taşımacılık.

İş veren tarafından Personel servis taşımacılığını tercih etmenin en avantajlı tarafı da, çalışan ve işveren açısından işe geç gelme durumlarının önüne geçmesidir. Sabah mesainin başladığı saatte çalışanları tam vaktinde nakledecek bir servis, iş verimi ve zaman prensipleri açısından günümüzde şart bir duruma gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hizmet verdiğimiz Manisa Bölgesinde en güvenilir olmayı ilke edinen firmamız yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli dakik ve servis araçları hizmet yönetmeliğine uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir.

Firmamızın personel taşımacılığında kullandığı tüm servis araçları; yolcularımızın rahatı için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Fabrikalar, şantiye, şirket, hotel gibi kurum ve kuruluşların personelinin düzenli olarak taşınmasında hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki Çiçek Tur Turizm Taşımacılık sizlere en iyi koşullarda en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışma anlayışı ve profesyonel ekibiyle, teknolojinin son imkanlarını kullanarak çalışmaktadır.

Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır.

Personel Taşımacılık Hizmetinden yararlanmak için İletişim Formumuz ile bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaranızı iletmeniz yeterli Firmamız size dönüş yapacaktır.